Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Банишора
690 €
1 349.52 лв.

(9.58 €, 18.74 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:24 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 66 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
5-ти от 7

Описание на имота:

2-СТАЕН В БАНИШОРА | НОВА СГРАДА | ЮЖЕН | СВЕТЪЛ

Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент под наем в жк. Банишора, София.

Жилището е с площ 72 кв.м, разположено на 5-и етаж от 7 в нова сграда. Южното изложение осигурява отлична естествена светлина през целия ден.

Разпределение:
всекидневна с кухненски бокс
спалня
антре с вградени гардероби
баня с тоалетна
тераса

Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван. Отоплява се на ток, разполага с климатик и интернет окабеляване.

Локацията е удобна в близост до училища, аптеки, медицински центрове и спирки на градски транспорт.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2222561.
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Банишора
Обява: 2c177799106127930

690 €
1 349.52 лв.
История на цената
(9.58 €, 18.74 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Банишора