Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
1 000 €
1 955.83 лв.

(10.53 €, 20.59 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:14 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 117 пъти.
Площ:
95 m2
Етаж:
3-ти от 7

Описание на имота:

3-СТАЕН В МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ | ЮЖЕН | ОБЗАВЕДЕН | ОПЦИЯ ПАРКОМЯСТО

Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в жк. Манастирски ливади, София.

Жилището е с площ 95 кв.м и предлага функционално разпределение и комфортна жилищна среда. Намира се в комуникативен район с бърз достъп до Околовръстен път, спирки на градски транспорт и хипермаркети.

Разпределение:
входно антре
хол с кухненски бокс и трапезария
две спални
баня с тоалетна
отделна тоалетна
тераса

Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо. Отоплява се на ток. Южното изложение осигурява светли и топли помещения.

Допълнително:
опция за наем на паркомясто срещу допълнително заплащане

В близост: спирки на градски транспорт, магазини и бърз достъп до ключови пътни артерии.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2199788.
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
Обява: 2d177728488313735

1 000 €
1 955.83 лв.
История на цената
(10.53 €, 20.59 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Манастирски ливади