Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Център
1 400 €
2 738.16 лв.

(11.2 €, 21.91 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:27 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 138 пъти.
Площ:
125 m2
Етаж:
6-ти от 7
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

3-СТАЕН В ЦЕНТЪР (НДК) | НОВА СГРАДА | ЛУКС | ПАРКОМЯСТО

Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в Център НДК, София.

Жилището е с площ 125 кв.м, разположено на 6-ти етаж от 7 в нова сграда от 2020 г. Южното изложение осигурява много светлина и уют.

Разпределение:
входно антре
хол с кухненски бокс
две спални
килер
баня с тоалетна
тераса

Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван с внимание към детайла. Отоплява се на ТЕЦ и разполага с климатик и интернет окабеляване.

Допълнително:
включено паркомясто

В близост: НДК, метростанция, училища, банки, медицински заведения и удобен градски транспорт.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2114073.
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Център
Обява: 2d177737562897698

1 400 €
2 738.16 лв.
История на цената
(11.2 €, 21.91 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център