Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Карпузица
800 €
1 564.66 лв.

(10.53 €, 20.59 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:38 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 126 пъти.
Площ:
76 m2
Етаж:
4-ти от 4

Описание на имота:

3-СТАЕН В КАРПУЗИЦА | ОБЗАВЕДЕН | КЛИМАТИЦИ | ЮГ/ИЗТОК

Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в жк. Карпузица, София.

Жилището е с площ 76 кв.м и предлага функционално разпределение в спокоен и зелен район.

Разпределение:
входно антре
хол с кухненски бокс и трапезария
две спални
баня с тоалетна
мокро помещение
тераса

Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван. Отоплява се на ток, посредством климатици. Изложението Юг/Изток осигурява светлина и уют през целия ден.

В близост: спирки на градски транспорт, хипермаркети, зони за спорт и отдих.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2198487.
Особености
Саниран
Обзаведен
Лукс
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Карпузица
Обява: 2d177744830061504

800 €
1 564.66 лв.
История на цената
(10.53 €, 20.59 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Карпузица